Pravidla   Propozice    Přihláška    Foto + video    Výsledky

Milý přátelé, kamarádi, bloudit budeme letos severním Plzeňskem!

Zde jen několik základních údajů k příjezdu a organizaci. Centrálním bodem bude areál Gymnázia a SOŠ, Plasy, na adrese Školní 280, Plasy. Pozor škola má dva areály!!! Ten SOŠ je správný!

  • Příjezd a parkování: parkovat budeme v areálu za vraty, vjezd po levé straně budovy. Asfaltové parkoviště je dostatečně velké, a pokud nebude stačit, pak budeme parkovat i jinde. Jen se nebát a vjet do areálu.
  • Před závodem: řiďte se harmonogramem, přijďte včas na prezentaci, první a další piva před startem – máme vlastní pípu, nezmeškejte rozpravu před závodem, kde se dozvíte to nejdůležitější.
  • Závod: mapu a seznam kontrolních bodů dostanete. Jako vždy platí, že se pohybujeme za normálního, běžného, provozu, trať tedy není uzavřená, dávejte zvýšený pozor na bezpečnost svou i všech okolo. Cyklohelma povinná!
  • Po závodě: pivo+polévka, popř. něco jiného (lístky obdržíte při prezentaci). Sprcha zajištěna. Přespání zarezervováno v tělocvičně školy, popř. venku. Spacák a karimatku s sebou, nechete-li se pohybovat po tělocvičně bosi, pak i něco na přezutí. Oblečení dle počasí! Večer bude večírek, či hospoda – ještě se neví čemu dát přednost! Kola bude možné uložit v garáži školy.
  • Po večírku: ráno úklid startu a cíle, každá pomocná ruka vítána. A odjezd! 

Za sk321start  Marek