Pravidla   Propozice    Přihláška    Foto + video    Výsledky

Milý přátelé, kamarádi, bloudit budeme letos v CHKO Brdy!

Zde jen několik základních údajů k příjezdu a organizaci. Centrálním bod bude ve Strašicích 644, 338 45 Strašice (v arálu bývalých kasáren, pod
budovou Muzea Středních Brd)

• Před závodem: řiďte se harmonogramem, přijďte včas na prezentaci, první a další piva před startem – máme vlastní pípu, nezmeškejte rozpravu před závodem, kde se dozvíte to nejdůležitější.
  • Závod: mapu a seznam kontrolních bodů dostanete. Jako vždy platí, že se pohybujeme za normálního, běžného, provozu, trať tedy není uzavřená, dávejte zvýšený pozor na bezpečnost svou i všech okolo. Cyklohelma povinná!
  • Po závodě: pivo+guláš. Sprcha zajištěna. Přespání zarezervováno v klubovně. Spacák a karimatku s sebou, nechcete-li se pohybovat po klubovně bosi, pak i něco na přezutí. Večer bude večírek, klubovna či hospoda – ještě se neví čemu dát přednost! Kola bude možné uložit v klubovně.
  • Po večírku: ráno úklid startu a cíle, každá pomocná ruka vítána. A odjezd!

Za 321start Iva a Michal