Teamové oblečení Sportovního klubu 321start

panel repre 2013 jpg

Teamové oblečení Sportovního klubu 321start pro sportovní aktivity vyrobila na zákázku firma ELEVEN sportswear.

V současné době je možné TEAM 321start vidět v oblečení ověřené kvality firmy ELEVEN sportswear a to cyklo dres-vesta bez rukávů, cyklo dres krátký rukáv, běžecké triko (vše materiál micro borgini) a také zateplený cyklo dres-dlouhý rukáv (materiál thermo micro borgini), vše v pánské i dámské verzi střihu s různou délkou zipu. Děti jezdí ve třech velikostech dětského dresu. Dále pak nosíme cyklo kalhoty 321start s laclem i bez, s pánskou nebo dámskou výstelkou a na hlavě nosíme zimní čepici 321start  v různých barevných variantách. Ve volném čase a při fandění nás poznáte podle bavlněného trika s potiskem Sportovního klubu 321start.

Bližší informace Honza Krs tel. 608 482 697 email: krs@post.cz, nebo Honza Klein tel. 777 612 577 email: klajnak@seznam.cz

čepice přehled čepice komín čepice přehled2