Team 321start v roce 2019

Starty a účasti na závodech v roce 2019:

  • 1.1.2018 Novoroční běh na Žďár – 4,5 km (Jirka Kunc, Honza Krs, Ondra Moudrý)
  • 27.1.2019 – Forestí Aquatlon (5/0,5) – Jan Šůcha
  • 17.2.2019 – Přebor Libereckého kraje – běh (3000m hala) – Jan Šůcha
  • 2.3.2019 – Maraton okolo Boleváku  – Plzeň – běh 42,2 km 3. místo Tomáš Friedl
  • 2.3.2019 – Jesenický zimní triatlon 8 km MTB / 8 km běžky / 6 km běh – 1. místo M30 Jana Machová , 4. místo M30 Franta Mach
  • 3.3.2019 – PanorKROS – běh 5/10 km – 2. místo M40 Honza Krs, 3. místo ženy M40 Oli Šůchová, 1. místo CH18 Tomáš Kraus, 1. místo D18 Kristina Miljanecová, 2. místo M39 Eva Kufnerová, Jirka Kunc, Honza Šůcha, Honza Kraus
  • 9.3.2019 Radoušovo bloudění MTBo , Honza Šůcha
  •  10.3.2019 Běh Martinskou stěnou – běh 7km 2.místo ženy Kristina Miljanecová, Honza Šůcha
  • 20.3.2019 – Jarní kilák (1000m) – plavání – bazén 50m – TTT parta UK Praha – Honza Šůcha
  • 23.3.2019 Norbiho 12 – běh 12km – 1. M40 Honza Krs, 2. M40. Tomáš Friedl, 2. M30 Eva Kufnerová, Jirka Kunc, Ondra Moudrý, Jeřábek Jakub, Oli Šůchová / děti – do 5 let 3. Moudrá Pepinka, Friedl Jáchym / děti do 7 let 1. Šimon Kunc, 3. Richard Kunc, Moudrá Majda / děti 10-11let 1. Tomáš Kraus
  • 24.3.2019 Forestova 6 – běh 6km – 3. ženy do 39 Eva Küfnerová, Oli Šůchová, Honza Šůcha
  • 3.4. 2019 – Běh okolo zámečku – trať 1200m – 1.místo Tomáš Kraus (2006-2007)
  • 6.4.2019 Sportisimo 1/2maraton Praha  Honza Krs, Ondra Moudrý
  • 7.4.2019 F2 – road duatlon Záluží 2-30-6 2. M40 Zdeněk Chudáček, 2. M30 Jirka Kunc, Honza Šůcha, Eva Kufnerová
  • 13.4.20019  Půlmaraton Plzeňského kraje – Franta Mach, Jana Machová, Eva Kufnerová, Oli Šůchová
  • 13.4.2019 Pardubický vinařský půlmaraton – Jirka Kunc, Jana Kuncová
  • 13.4.2019 Satanský Drtikol MTB 35km – Radek Mach
  • 14.4.2019 Kokosí časovka – 3. místo Zdeněk Chudáček
  • 27.4.2019 Rokycanský krpály MTB 50km – Honza Šůcha
  • 30.4.2019 Tempomakers RUN Plzeň 5km – 1. místo Tomáš Friedl, Honza Šůcha
  • 1.5. 2019 – Decathlon běh – trať 1350m – 1.místo Tomáš Kraus (kat.10-12 let)
  • 5.5.2019 -Volkswagen maraton Praha – Tomáš Friedl, Honza Krs
  • 11.5.2019 – KrušnoMAN duatlon SHORT – 2. místo Eva Kufnerová, 3. Jana Machová, Zdeněk Chudáček, LONG – Franta Mach
  • 16.5. – Hostivařský běh – 10km běh, Honza Šůcha
  • 16.5. – SwimRun Hostivař – 450plav/3,5běh – kombi, Honza Šůcha
  • 18.5.2019 – ŠUTR Praha – běh 54km – 1. místo Tomáš Friedl
  • 18.5.2019 – HnačovMAN DUATLON 2,5 – 24 – 7,5 muži 1. Franta Mach, 3. Zdeněk Chudáček, 2,5 – 14 – 5 ženy 1. Jana Machová, 2. Eva Kufnerová, (Honza Krs, Honza Šůcha, Ondra Moudrý)
  • 23.5. – Hostivařský vytrvalec – 2km plav, Honza Šůcha
  • 25.5.2019 – Author Král Šumavy – 105km Honza Šůcha, 75km Honza Krs
  • 25.5.2019 – PilsenTrail Letkov 20km – 1. místo ženy Eva Kufnerová, Oli Šůchová
  • 25.5.2019 SUPERPRESTIGE Brno triatlon (0,75 – 20 – 5) 2. místo Z30 Jana Machová, Franta Mach
  • 25.5. 2019 – Vršíček třikrát jinak – trať 890m; 1.místo Tomáš Kraus (2006-2007)
  • 1.6.2019 CZECHMAN 1/2ironMAN 1,9-90-21,1km František Mach, Zdeněk Chudáček
  • 2.6. 2019 – Chlum třikrát jinak – trať 1420m, 1.místo Tomáš Kraus (2006-2007)
  • 7.6.2019 Plechovej dědek – MTB triatlon dvojic 2×0,4km plavání, 2x16km MTB, 2x4km běh 1. místo Zdeněk Chudáček + Honza Krs
  • 8.6.2019 Příbramský triatlon 1,5 – 40 – 10 km František Mach, Jan Šůcha
  • 15.6.2019 Xterra Plzeň MČR 0,7-24-6,5km 3. místo M40 Zdeněk Chudáček, Franta Mach, Jana Machová, Honza Krs, Honza Šůcha
  • 22.6.2019 Šindel CUP MTB triatlon 0,7-34-7km Zdeněk Chudáček
  • 23.6.2019 F3 MTB triatlon 1. M40 Zdeněk Chudáček, 3. M30 Eva Kufnerová
  • 29.6.2019 Výrovský triatlon MTB 0,6-33-9,5km 1. žena Eva Kufnerová
  • 29.6.2019 Belman (Belgie) 1,9-95-33km Honza Šůcha
  • 6.7.2019 K3 Krašovický MTB triatlon 0,35-18-3km 1. místo Jan Šůcha
  • 6.7.2019 Triatlon Roupov MTB  0,5-20-5 2. M40 Zdeněk Chudáček
  • 6.7.2019 HopMAN triatlon 1,5-40-10km 3. žena do M40 Eva Kufnerová
  • 13.7.2019 CITY triatlon Sokolov 0,7-20-5km Jana Machová
  • 13.7.2019 ORAVAMAN 2-90-21km 10. František Mach
  • 20.7.2019 Všerubský železný muž MTB triatlon 0,45-30-4,5 km 2. Honza Krs
  • 20.7.2019 Horská výzva – Šumava HALF běh 45km – Honza Šůcha
  • 30.7.2019 Tempo makers Plzeň – běh 5km 1. M40 Tomáš Friedl
  • 3.8.2019 KOKOS MTB triatlon 0,5-28-4,5km Honza Krs, Honza Šůcha
  • 3.8.2019 Xterra Prachatice Mistrovství Evropy – Franta Mach, Zdeněk Chudáček, Eva Kufnerová, Jana Machová
  • 10.8.2019 PilsenMAN triatlon 1. M40 Zdeněk Chudáček, 3. M19 Eva Kufnerová, Tomáš Friedl, kvadriatlon – Honza Šůcha
  • 17.8.2019 F113 1/2ironman 1. žena Eva Kufnerová, 2. muž Honza Šůcha, Tomáš Friedl, Honza Krs
  • 24.8.2019 CITY triatlon Karlovy Vary – František Mach, Jana Machová
  • 24.8.2019 StoneMAN MTB triatlon 0,8-21-6,5km muži 1. Zdeněk Chudáček, 3. Honza Krs, ženy 3. Eva Kufnerová, Honza Šůcha, Ondra Moudrý, Tomáš Friedl, Jan Kraus,  Ondra Nosek
  • 27.8.2019 Tempo makers Plzeň 10km – 1. M40 Tomáš Friedl
  • 31.8.2019 – Běh Plzeňské teplárenské kolem Boleveckých rybníků 2019 – trať 3,5km – 2.místo Šárka Krausová (kat. Ž40)
  • Bürotechnik-Breu-Pikanten Drachentriathlon – Furth im Wald 1. M40 Zdeněk Chudáček,2. M30 Eva Kufnerová,  Honza Šůcha
  • 7.9.2019 Barokomaraton – Tomáš Friedl, David Skřivan, 1/2maraton 1. M40 Honza Krs, 3. M30 Eva Kufnerová, Šůchová Oli, 10km Vychron Petr.
  • 8.9.20196 DoksyRACE 1/2ironman – Zdeněk Chudáček
  • 21.9.2019 321zbloudilej MTBO – 1. Nikol Szakosová + Radek Mach, Jirka kunc, Pavel Dezort, Honza Krs, Honza Klein, Honza Šůcha, Oli Šůchová, Michal Vavřina, Iva Vavřinová
  • 4-6.10.2019 RIVER TRAIL běh 3x 32+km – Honza Krs
  • 5.10.2019 Tour de Brdy MTB – Honza Šůcha
  • 6.10.2019 Běh Martinskou stěnou – Kristinka Miljanecová, Oli Šůchová
  • 12.10.2019 – Běh Borským parkem – 400m Josef Chudáček
  • 13.10.2019 – Forestova 6 + 14, 100m Josef Chudáček, 6km Oli Šůchová, 14km Zdeněk Chudáček
  • 19.10.2019 Pancířské stráně – MTB 42 km, Honza Krs
  • 9.11.2019 PilsenTrail KRKAVEC maraton 2. M40 Tomáš Friedl, 3. M40 Honza Krs, Zdeněk Chudáček, 23km Ondra Moudrý, Oli Šůchová, 11,5km Markéta Kaňková.

321start