Team 321start v roce 2018

Starty a účasti na závodech v roce 2018:

  • 1.1.2018 Novoroční běh na Žďár – 4,5 km (Jirka Kunc, Honza Krs, Ondra Moudrý, Jirka Rejzek)
  • 13.1. 2018 – Běh partyzánskou stezkou (Osek) – trať 9,1 km (Jan Kraus)
  • 28.1.2018 – FAQ – aquatlon – 1. děti Veronika Šůchová
  • 24.2.2018 Radoušovo Bloudění MTBO – 3. Honza Šůcha
  • 3.3. 2018 – Březnový maraton okolo Boleváku – Jan Kraus – trať 10 km (2.místo M40)
  • 11.3.2018 – PanorKROS 10km 1. M40 Honza Krs, 3. M40 Honza Kraus, 3. M Jirka Kunc, 2. Ž 20-39 Eva Kufnerová, 1. 0-11 Vojta Tramba, 2. Ž 12-19 Kiki Miljanecová + 3x účast z 321start
  • 17.3.2018 – Norbiho 12 (běh) 1. 10-11let Tomáš Kraus, 2. M40 Honza Krs, 3. M30 Pavla Hyťhová, 4.M30 Kufnerová Eva, Šůchová Olesja, Honza Šůcha, Ondra Moudrý, Jan Kraus.
  • 24.3.2018 Pilsen Trail – maraton – Tomáš Friedl, 1/2maraton 2. M40 Honza Krs, Jirka Kunc
  • 25.3. 2018 – Forestova šestka – trať 1,1km – 2. Terezka Kleinová, trať 550m – Adélka Kleinová,  trať 6,1 km – Jan Kraus, Kiki Miljanec, Oli Šůchová, Matěj Šůcha, Verča Šůchová, Honza Šůcha.
  • 31.3.2018 – Běh Tlučnou 10km- 3. ženy Eva Kufnerová
  • 4.4. 2018 – Běh okolo Zámečku – trať 6 km – 3.Jan Kraus (M40); trať 1,2 km – 3.Tomáš Kraus (2007-2008), Tomáš Friedl, Jan Šůcha, Kiki Miljanec, Oli Šůchová, Verča Šůchová, .
  • 8.4.2018 – F2 duatlon 2-35-7km 2.M40 Honza Krs, 2. M30 Jirka Kunc, Tomáš Friedl, Honza Šůcha
  • 12.4.2018 – Nočník (orienťák dvojic) Honza Šůcha + Kiki – 17.místo
  • 14.4. 2018 – Bělská pětka – trať 5 km (Jan Kraus)
  • 14.4.2018 – Kokosí časovka MTB, Kiki-1.místo, Oli-3.místo, Honza Šůcha
  • 14.4.2018 – Satanský Drtikol MTB – 3. Nikol Szakosová, Radek Mach
  • 21.4. 20108 – Krajský půlmaraton Plzeňského kraje – trať 21km (Franta Mach, Tomáš Friedl, Honza Šůcha, Oli Šůchová),trať 10 km (Jan Kraus, Kiki Miljanecová), trať 5 km (Matěj Šůcha, Šárka Krausová, Verča Šůchová), dětský predator run (Tomáš Kraus)
  • 22.4.2018 – Skalka kros, 2km – 1.místo Matěj Šůcha, 2km 3. místo Kiki Miljanecová, 3km 1. místo Verča Šůchová, 6km Oli a Honza Šůcha
  • 24.4.2018 – Vaše liga: 5km ženy Kristinka Miljanec, 10km muži 3. místo Honza Šůcha
  • 28.4.2018 – Rokycanské krpály MTB 52km – Honza Krs, Jirka Kunc, Honza Šůcha, Verča Kubáčová
  • 1.5. 2018 – Decathlon run – štafeta 2×5,7km (Šárka Krausová, Jan Kraus); trať 1500m (Tomáš Kraus)          
  • 6.5.2018 – VOLKSWAGEN PRAGUE MARATHON – Honza Krs, Tomáš Friedl         
  • 8.5. 2018 – Mochtínský běh – trať 4,3 km (Jan Kraus)  
  • 13.5.2018 – OCEAN LAVA Montenegro 1/2 IM – Honza Šůcha
  • 19.5.2018 – MTB triatlon HnačovMAN 2. Honza Krs – muži, 3. Jana Machová – ženy, + 6x člen 321start
  • 19.5.2018 – ŠUTR Praha – 36km – Tomáš Friedl
  • 24.5. Já – Hostivařský vytrvalec, plavání 2,5km, 44 min. – Honza Šůcha
  • 26.5. 2018 – Diana třikrát jinak 2018 – trať 2,43km+800m+150 schodů – Jan Kraus (2.místo celkově, 1.místo M40); trať 630m – Tomáš Kraus – 1.místo
  • 27.5.2018 – F14 – běh, Tomáš Friedl, Jan Šůcha, Olesja Šůchová
  • 29.5.2018 – Vaše liga Plzeň 10km – 3. místo Tomáš Friedl, 5 km – Kiki
  • 2.6.2018 – MTB Král Šumavy 105 km – Radek Mach,  75km Honza Krs
  • 2.6.2018 – CZECHMAN Triatlon – František Mach, Honza Šůcha
  • 9.6.2018 – MČR v Olympijském TT v Příbrami – Honza Šůcha
  • 16.6.2018 – Livigno K 17 – Itálie – běh – Franta Mach, Jana Machová
  • 16.6.2018 – LipnoMAN 1/2 železný muž – 2. Honza Krs, Jirka Kunc, Honza Klein
  • 16.6.2018 – AIMTEC Open race – MTB 40km – Eva Kufnerová
  • 16.6. 2018 – Xtri (Ostrov nad Ohří) – trať 0,5-2-0,5km (duatlon); Tomáš Kraus
  • 21.7.2018 – Všerubský železný muž 0,4 -30 – 4,5km – Jan Šůcha, Tomáš Friedl
  • 22.7. 2018 Krušnoman kross triatlon (1,2-30-10) – Jan Šůcha
  • 28.7.2018 – Železný dědek – 0,5 – 40 – 5km – Zdeněk Chudáček
  • 28.7. 2018 Pecácký želeňák (0,4-16-2,5) – Jan Šůcha
  • 4.8.2018 – Kokos triatlon (0,5-28-4) – 3 místo. Jan Šůcha
  • 11.8.2018 PilsenMAN triatlon (0,6-2-14-2) 3 místo. M40 – Zdeněk Chudáček, Honza Krs, Honza Šůcha, kvadriatlon – Tomáš Friedl
  • 18.8.2018 F113 1/2 IronMAN – 2 místo. Honza Krs, Tomáš Friedl, Honza Šůcha, / štafety – 3. Helča a Chudy, Šůchovic a Bageta
  • 18.8.2018 Železný dědek -aquatlon 1km plavání a 8km běh 3. místo muži Franrišek Mach, 3.místo ženy Jana Machová
  • 25.8.2018 StoneMAN MTB triatlon (0,8 -22 – 6) 2. místo Franta Mach, Eva Kufnerová, Zdeněk Chudáček, Honza Krs, Jirka Kunc, Honza Šůcha, Tomáš Friedl, Ondřej Moudrý, Jan Kraus, Dušek Jiří
  • 25.8. 2018 – Běh Plzeňské teplárenské kolem Boleveckých rybníků – trať 3,5km; 2.místo – Šárka Krausová (Ž35)
  • 1.9.2018 Barokomaraton – Tomáš Friedl, Honza Šůcha, Michal Vavřina, 1/2maraton Honza Krs, Eva Kufnerová, Olesja Šůchová, Dezort Pavel, 10km Mijanecová Krystýna, Vychron Petr, 4,2km 3. Šůcha Matěj, Dezortová Lenka.
  • 2.9.2018 Drachen triatlon SRN (0,5 – 20 – 5) 3. místo M40-45 – Zdeněk Chudáček
  • 9.9. 2018 – Kardioběh – trať 5,8 km (Jan Kraus)
  • 9.9.2018 – DOKSYRACE 1/2ironman – Zdeněk Chudáček
  • 22.9. 2018 – Běžíme na hrad Loket – trať 600m – Tomáš Kraus 3.místo (žáci 2007-2008)
  • 25.9.2018 – Vaše liga – 10km Honza Šůcha, 5 km – Kristínka Mijanec
  • 28.9.2018 – Voděodolný triatlon 0,75/33/7,5  Honza Šůcha – 4.místo, Verča/Matěj/Kristínka – štafeta – 5.místo
  • 30.9.2018 – Škoda FIT 1/2maraton – Honza Šůcha, Eva Kufnerová, Olesja Šůchová
  • 29.9.20185 – ŠUTR Šumava 40km – Tomáš Friedl
  • 6.10. 2018 – Běh babylonskými lesy – trať 6 km, Jan Kraus
  • 6.10.2018 – Martinská stěna (456cíl) –  běh, Kristínka 1.místo – ženy (7km), Oli 2.místo – ženy (7km), Verča 1.místo – ženy (3,5km)
  • 6.10.2018 – Tour de Brdy 63km – Honza Šůcha
  • 13.10.2018 – Pražský maraton ve Stromovce – Honza Krs
  • 14.10.2018 – WINTERMAN – (železný muž) – František Mach
  • 14.10.2018 – F6 – Jan Šůcha, Jan Kraus, Olesia Šůchová, Kristýna Milanets
  • 20.10. 2018 – Roudenský běh – trať 900m, 3.Tomáš Kraus (2007-2008); trať 1400m, 3.Kiki Miljanec (dorostenky); trať 5km, Olesia Šůchová, Jan Kraus
  • 20.10.2018 – Pancířské stráně MTB 45 – Jan Šůcha
  • 21.10. 2018 – Borské dvojičky – trať 10x1km, Šárka Krausová, Jan Kraus
  • 27.10.2017 – Beh na dráze – Plzeň – 30km – 2. místo Támáš Friedl
  • 28.10. 2018 – Blaťák – trať 2,1km, Tomáš Kraus
  • 3.11.2018 – Běh českým údolím – 3. místo Kristina Miljanecová 1750, Tomáš Kraus 1050m, Jan Šůcha 5km, Jan Kraus 5km, Olesja Šůchová 3km, Šárka Krausová 3km
  • 4.11.2018 – 3 x Hradišťskou strání – 2. místo 15-18 let Miljanecová Kristýna 2500 m, Śůchová Oli 2500m, Šůcha Jan a Honza Krs 3900m
  • 10.11.2018 PilsenTrail – 1600m Tomáš Kraus 2. místo žáci 11-14let, 11km – Miljanecová Kristina 0:58 hod. 2. místo, Honza Kraus, 18km – Pavla Hyťhová 3. místo,  Jirka Kunc, Šůchová Olesja, maraton – Honza Krs, Tomáš Friedl, Honza Šůcha, Eva Kufnerová.