Team 321start v roce 2017

Starty a účasti na závodech v roce 2017:

  • 1.1.2017 Novoroční běh na Žďár, 4km – Jirka Kunc, Eminger Zdeněk
  • 28.1.2017 Forestí aquatlon 5 km běh + 500m plavání – Jan Kraus
  • 4.2.2017 Ledový kafe MTB – Jan Šůcha
  • 25.2.2017 Radoušovo bloudění – MTBO – Jan Šůcha
  • 4.3.2017 1/2maraton okolo Boleváku – 3. místo Tomáš Friedl
  • 18.3.2017 Norbiho 12 – 1. místo M40 Honza Krs, 2. místo děti 10-11 let Tomáš Kraus, Franta Mach, Jirka Kunc, Tomáš Friedl, Ondra Moudrý, Jan Kraus, Jan Šůcha, Jana Machová
  • 26.3.2017 Forestova 6 – Honza Šůcha, 3. místo děti Kristínka Miljanecová, Matěj Šůcha, Verča Šůchová
  • 1.4.2017 Sportisimo 1/2maraton Praha – Honza Krs, Tomáš Friedl, Ondra Moudrý, Jirka Kunc
  • 1.4.2017 Hannah PilsenTrail Radeč Maraton –  1. muži 48km Franta Mach, 3. ženy 48km Jana Machová, 1. děti 7-10let 800m Tomáš Kraus, 1. děti 1600m Šůchová Verča, 1.ženy do 18let 7,5km Miljanecová Kiki, 21km Jan Šůcha.
  • 2.4.2017 Milano Maraton – Honza Klein, David Skřivan
  • 5.4.2017 Běh okolo zámečku 1. místo (2006-2007) 1200m Tomáš Kraus, Muži Tomáš Friedl, Jan Šůcha, děti 3. místo Kristínka Mijanecová, Verča Šůchová
  • 6.4.2017 Nočník – noční orient. závod dvojic – Kristína Mijanecová + Jan Šůcha
  • 9.4.2017 F2 duatlon – 1. místo Muži Franta Mach, 1.místo Muži M40 Honza Krs, Tomáš Friedl, Honza Šůcha, Jana Machová
  • 16.4.2017 RAIDLIGHT Hotel Ostrov Labské pískovce 15km – 2. místo Honza Klein
  • 19.4.2017 Běh osvobození Litice 3,5km – Honza Šůcha
  • 22.4.2017 Skalka běh – 3. místo Verča Šůchová 2km, Olesia Milianets 3km, Honza Šůcha 6km
  • 22.4.2017 Sušický horský běh 22km- 3.místo Honza Krs (2. M40)
  • 22.4.2017 – Půlmaraton Plzeňského kraje -Tomáš Kraus – 1.místo (kat.2006-2008) trať 800m., 21 km Tomáš Friedl, Honza Klein, Jana Machová,
  • 23.4.2017 Aquatlon Bráník – 200m běh, plavání 500m ve Vltavě 6,5°C, 4km běh – Honza Šůcha
  • 25.4.2017 Vaše liga 5km (běh) – 2. místo Tomáš Friedl, 1. místo děti Kristinka Miljanec, Verča Šůchová, Honza Šůcha
  • 6.5.2017 Krušnoman Duatlon 5km běh-82km kolo-15km běh, 3. místo (25-29let) Jana Machová, Franta Mach
  • 13.5.2017 Horský výběh Merklín-Plešivec 6,5km  – Jan Kraus
  • 14.5.2017 1. Charitativní běh M M Beny Company 10km – Jirka Kunc, Ondra Moudrý
  • 18.5.2017 Hostivařský běh – 10km Jan Šůcha, 5km Oli, Kristínka, Matěj, Verča
  • 18.5.2017 Aquatlon Hostivař – 0,4 -0,35 – 2,5km Jan Šůcha
  • 20.5.2017 ŠUTR Praha,běh, 36km 3.místo Tomáš Friedl
  • 25.5.2017 – O Hostivařského vytrvalce v plavání 2500m – Jan Šůcha
  • 27.5.2017 Author Král Šumavy MTB – 105km Radek Mach, Jan Šůcha, Kateřina Holá, 70km – Honza Krs
  • 27.5.2017 Diana třikrát jinak (běh) 2017 – Tomáš Kraus -2.místo (kat.2006-2007); trať 650m, Jan Kraus – 3.místo (kat.40-49 let); 2,43km + 800m + 150 schodů
  • 28.5.2017 Hamelika třikrát jinak (běh) 2017 – Tomáš Kraus – 2.místo (kat.2006-2007); trať 1200m, Jan Kraus – 5.místo (kat.40-49 let); 1,55km + 310m + 120 schodů
  • 30.5.2017 Vaše liga Plzeň (běh) 5km – 2. místo Tomáš Friedl
  • 3.6.2017 MTB triatlon HnačovMAN 1,2-24-7km ženy 2. Eva Kufnerová, muži 2. Honza Krs, 3. Honza Šůcha, Jan Klein, Tomáš Friedl
  • 3.6.2017 CzechMAN Triatlon MČR Jana Machová, Franta Mach
  • 3.6. 2017 – Chlum třikrát jinak 2017 – Tomáš Kraus – 1.místo (kat.2006-2007); trať 950m, Jan Kraus – 3.místo (kat.40-49 let); tratě 1,75km – 450m – 121 schodů
  • 4.6. 2017 – Krakavec třikrát jinak 2017 – Tomáš Kraus – 2.místo (kat.2006-2007); trať 620m, Jan Kraus – 3.místo (kat.40-49 let); trať 810m -550m – 98 schodů
  • 17.6.2017 – Lipnoman 1,6 – 90 – 20 km – muži 2. František Mach, 3. Honza Krs, ženy 2. Jana Machová, Jirka Kunc, Honza Šůcha, Honza Klein, Tomáš Friedl
  • 25.6.2017 – H triatlon tour Hostivař Praha – Duatlon 1km – 3,5km – 1,7km Kristinka 2. místo v kategorii, 4. Matěj Šůcha, Triatlon 1,1km – 25km – 12km Jan Šůcha
  • 27.6.2017 – Vaše Liga 5km – 1. místo Kristínka Miljanec
  • 4.7.2017 – Beh Milíčovským lesem 10km – 3. místo Jan Šůcha
  • 8.7.2017 – Krašovický triatlon – Jan Šůcha
  • 15.7.2017 – Triatlon Roupov – Jan Šůcha
  • 23.7.2017 – Všerubský železný muž – Tomáš Friedl
  • 29.7.2017 – Pecácký železňák – triatlon – Jan Šůcha
  • 29.7.2017 – Challenge Prague – 1/2 železný muž – František Mach, Jana Machová
  • 5.8.2017 – Kokos triatlon – Březín – Honza Krs
  • 5.8.2017 – H triatlon – Jiříkov – Jan Šůcha
  • 12.8.2017 – PilsenMAN – kvadriatlon – 1. Tomáš Friedl – dvojice mix, Honza Šůcha, Ondra Moudrý, Jirka Kunc, triatlon 2. M40 Honza Krs
  • 26.8.2017 StoneMAN MTB triatlon – Honza Krs, Honza Šůcha, Tomáš Friedl, Petr Kuryluk, Vašek Valm, Honza Klein, Eva Kufnerová
  • 26.8.2017 PilMAN triatlon MČR 1/2ironman – Franta Mach, Jana Machová
  • 29.8.2017 Vaše Liga Plzeň – 5km – 2. Tomáš Friedl
  • 2.9.2017 City triatlon Karlovy Vary – Franta Mach
  • 2.9.2017 Barokomaraton Plasy – 3. M40 Honza Krs, Tomáš Friedl, Eva Kufnerová, Iva Vavřionová, Petr Vichron
  • 2.9.2017 Doksyrace 1/2 IM – Jan Šůcha
  • 9.9.2017 Běh na Kokšín – 21km 2. místo muži Tomáš Friedl
  • 10.9. 2017 Kardioběh – Honza Šůcha, Oli, Matěj, Verča, Tomáš Friedl
  • 16.9. 2017 Běh na Klenovou – 1. místo Kiki, Honza Šůcha, Oli, Matěj, Verča
  • 16.9.2017 Klasik duatlon Příbram – Franta Mach, Jana Machová
  • 23.9.2017 zbloudilej Šumavák MTBO – Tomáš Friedl, Honza Šůcha, Jirka Kunc, Ondra Moudrý, Honza Krs, Honza Klein, Eva Kufnerová, Radek dolan, Marek Tramba, Hanka Trambová
  • 23.9. 2017 – Běžíme na hrad Loket – Tomáš Kraus – 2.místo (kat.2006-2007); trať 600m
  • 26.9.2017 – Vaše liga 10km 1.místo Kristínka Miljanec, 1. místo Oli, 3. místo Jan Šůcha, 5km. 1. místo Matěj Šůcha (v kategorii)
  • 28.9.2017 – Vodě odolný triatlon – Odolena Voda 0,75-33-7,5km 3. místo M 30-39 Jan Šůcha
  • 30.9.2017 – LITICRUN – překážkový závod na 8km 1. místo (kategorie) Matěj Šůcha, Jan Šůcha
  • 1.10. 2017 – Škoda FIT půlmaraton – Tomáš Kraus – 2.místo (kat.2007-2008), trať 800m; Jan Kraus – štafeta 2×10,5km
  • 7.10 2017 – Běh Babylonskými lesy – Jan Kraus – trať 6km
  • 8.10. 2017 – Běh kolem Ostende – Tomáš Kraus – 2.místo (kat.2006-2007), trať 1000m
  • 14.10.2017 – Pražský maraton ve Stromovce – Tomáš Friedl
  • 14.10.2017 – Beh okolo Radyně – 1.místo Kristínka Miljanec (v kategorii), Honza Šůcha
  • 15.10. 2017 – Forestova 6 – trať 6,1km 3. místo Matěj Šůcha (v kategorii), Kristínka Miljanec, Verča, Jan Šůcha, Jan Kraus
  • 21.10.2017 – Panciřské stráně MTB – Jan Šůcha
  • 21.10. 2017 – Roudenský běh – 2. místo trať 10km Tomáš Friedl (v kategorii), trať 5km (Jan Kraus), trať 900m (Tomáš Kraus)
  • 4.11. 2017 – Běh Českým údolím – trať 5km (Jan Kraus); trať 3km (Šárka Krausová); trať 1050m (Tomáš Kraus)
  • 5.11. 2017 – 3xHradištská stráň – trať 3,9km (Jan Kraus); trať 800m (Tomáš Kraus)
  • 11.11.2017 – PilsenTrail maraton 42 km Tomáš Friedl, Honza Krs, 21km Jirka Kunc, Eva Kufnerová, 12km 1.místo Milijanecová Kristína,  Jan Kraus, Šůchová Olesija,800m 1.místo (kat.žáci 7-10 let) Tomáš Kraus
  • 2.12. 2017 – Běh o berlu sv. Mikuláše –  Tomáš Kraus – 2.místo, (kat.2006-2007); trať 2,1 km, Jan Kraus – 2.místo, (veteráni I.); trať 6 km 
  • 17.12. 2017 – Vánoční maraton, půlmaraton, 10km okolo Boleváku- trať 10km 1.místo Milijanecová Kristína, Jan Kraus, Šůchová Olesija,  4.místo Šůchin – 1/2maraton
  • 23.12.2017 – Vánoční kros Mýto – 4,5km Jirka Kunc
  • 31.12. 2017 – Silvestrovský běh (Ostrov nad Ohří) – trať 3,2 km; (Jan Kraus, Tomáš Kraus, Šárka Krausová)
  • 31.12.2017 – Silvestrovský běh borským parkem – 6,8 km (Jan Šůcha + 3 kusy)