TEAM 321start 2016

Starty a účasti na závodech v roce 2016:

  • 1.1.2016 Novoroční běh na Žďár – 4 km (3. Pavla Hyťhová, Zuzka Klásková, Jirka Kunc, Honza Krs, Ondra Moudrý)
  • 24.1.2016 Čižický biatlon (2. Ondra Moudrý)
  • 6.2.2016 Ledový kafe – 30km MTB (Jan Šůcha)
  • 13.2.2016 Běh na 10km okolo Boleváku (Tomáš Friedl)
  • 27.2.2016 Radoušovo bloudění MTBO (Jan Šůcha)
  • 5.3.2016 Běh na 10km okolo Boleváku (Tomáš Friedl)
  • 12.3.2016 Těškovský okruh – běh 7km (Honza Krs, Ondra Moudrý)
  • 19.3.2016 Norbiho 12 (1.M40 Honza Krs, 3. Ž30 Pavla Hyťhová, 3.Ž20 Zuzka Klásková, 1. děti 8-9let Tomáš Kraus + 7 x 321start )
  • 26.3.2016 1/2maraton Plzeň (3. M30 Tomáš Friedl)
  • 27.3.2016 Forestova 6 (2. M40 Honza Krs, 4. Ž Zuzana Klásková, Ondra Moudrý, Honza Šůcha, Tomáš Friedl + 2x 321start)
  • 2.4.2016 Pražský 1/2maraton (Ondra Moudrý, Jirka Kunc, Honza Klein)
  • 2.4.2016 PilsenTrail 23km (2. M40 Honza Krs, 3. Ž Pavla Hyťhová, Tomáš Friedl, Honza Šůcha)
  • 16.4.2016 Rokycanský kros – běh 5,6 km (Tomáš Friedl, Jan Šůcha, Tomáš Kraus, Jan Kraus, Krystin Miljanec, Matěj Šůcha)
  • 23.4.2016 Půlmaraton Plzeňského kraje 21km (Jan Klein, Jan Šůcha, Tomáš Friedl), 10km (Petr Kuryluk), 5km 1. F-5 Zuzana Klásková, 800m 1. 2005-7 Tomáš Kraus
  • 23.4.2016 Sušický horský běh 22km (2. M40 Honza Krs)
  • 24.4.2016 Kros Skalka Praha – běh 6km Jan Šůcha,  1 km 2. Matěj Šůcha, Verča Šůchová, Kristína Miljanec, Olesia Miljanec
  • 1.5.2016 Decathlon Run for All 1. 2007-8 Tomáš Kraus
  • 8.5.2016 MARATON Praha (Honza Krs, Honza Klein)
  • 10.5.2016 Golf běh 10km Praha (Jan Šůcha)
  • 10.5.2016 Golf Aquatlon Praha (Jan Šůcha)
  • 14.5.2016 Desítka okolo Boleváku – běh (Tomáš Friedl)
  • 14.5.2016 Plavání na 2 námořní míle (2. Jan Šůcha)
  • 15.5.2016 Forestova čtrnáctka – běh (Tomáš Friedl, Jan Šůcha)
  • 21.5.2016 Pražský ŠUTR – běh 36km (Tomáš Friedl)
  • 28.5.2016 Škoda FIT půlmaraton (Honza Klein), dětský běh 2006-7 (2. místo Tomáš Kraus)
  • 28.5.2016 Král Šumavy MTB (100km Jan Šůcha a 70km Honza Krs)
  • 28.5.2016 Běh přes tři vsi (1. Richard Kunc, 1. Simon Kunc, 3. Jirka Kunc, 6. Jana Kuncová)
  • 1.6.2016 Vaše liga Plzeň, běh 5km (3. Tomáš Friedl, …do 15 let 1. Kristýny Mijanec, 2. Matěj Šůcha, 3. Verča Šůchová)
  • 4.6.2016 CzechMAN 1/2 IronMan (Jan Šůcha)
  • 4.6.2016 Hnačovman MTB duatlon 5 – 24 – 7,5 (1. Honza Krs, 3. Jirka Kunc + 4 x 321start)
  • 11.6.2016 Xtri Ostrov – MČR sprint triatlon 0,8 – 20 – 5 (Honza Krs) / Dětský duatlon (Tomáš Kraus)
  • 11.6.2016 TRIATLON PLZEŇ – ČP DOSPĚLÝCH 1,5km – 38km – 10km (Tomáš Friedl, Jan Šůcha)
  • 11.6.2016 AIMTEK bike maraton Plzeň 60km, 30km (Petr Kuryluk, Ondra Nosek)
  • 18.6.2016 LipnoMAN 1/2 ironman (1Ž. Jana Machová, Franta Mach, Honza Krs, Honza Klein, Jan Šůcha)
  • 25.6.2016 Horský půlmaraton – Boží Dar – dětský závod (1. Tomáš Kraus)
  • 26.6.2016 H triatlon – MTB triatlon Hostivař (Tomáš Friedl, Honza Šůcha) dětský závod (2. Krystýna, 3. Verča)
  • 30.6.2016 Pecácký železňák – triatlon (Tomáš Friedl)
  • 9.7.2016 Hopman 1/2ironman Žatec (2. Jana Machová)
  • 17.7.2016 OravaMAN 2-90-21km Franta Mach
  • 23.7.2016 Triatlon Roupov (2. Honza Krs /1. veterán, 3. Jirka Kunc/2. do 40, Petr Kuryluk, Tomáš Friedl, Michal Šneberger, Jakub Valenta)
  • 24.7.2016 H Triatlon Dolní Počernice – Olympijský triatlon -Tomáš Friedl, Jan Šůcha, …děti 3. Matěj Šůcha,3. Veronika Šůchová, Kristína Milijanec
  • 6.8.2016 Kokosí triatlon (2. muži Franta Mach, 2. ženy Jana Machová, Honza Klein, Tomáš Friedl, Jirka Rejzek, Jakub Valenta)
  • 6.8.2016 H Triatlon Jiříkov – Jan Šůcha
  • 13.8.2016 PilsenMAN Kvadriatlon (1. žena Jana Machová, 3. muž Franta Mach, 2. dvojice Krystýny Junková a Tomáš Friedl)
  • 20.8.2016 RUN Tour Plzeň  – Marika Kleinová, Katka Skřivanová
  • 27.8.2016 Běh Plzeňské teplárenské kolem Boleveckých rybníků (1. +35 Šárka Krausová, 2. 2007-8 Tomáš Kraus)
  • 27.8.2016 Night run Plzeň – (3. 2006-7 Tomáš Kraus)
  • 27.8.2016 MTB triatlon StoneMAN (3. Kufnerová Eva, 3. Franta Mach) + 12 x 321start
  • 3.9.2016 Baroko maraton 42km – Honza Krs, Tomáš Friedl, 21km – Jirka Kunc, Ondra Moudrý, Eva Kufnerová, 10km – 4x 321start
  • 3.9.2016 KPŽ Plzeňská 50 – MTB – Jan Šůcha
  • 7.9.2016 Vaše liga (10km 1. Franta Mach, 5km 3. Tomáš Friedl)
  • 11.9.2016 Plzeňský kardioběh 5,8km Tomáš Friedl, Matěj Šůcha, Veronika Šůchová, Olesia Miljanec, Kristina Miljanec, Jan Kraus/ 1,8km Šárka Krausová
  • 24.9.2016 zbloudilej Šumavák MTBO (3. Jana a Franta Mach, + 5 x 321start)
  • 24.9. 2016 Běžíme na hrad Loket-600m (1. Tomáš Kraus 2007/08)
  • 25.9.2016 Becker CUP 10km do vrchu – Jan Šůcha
  • 1.10.2016 Šumavský ŠUTR ultra 63km (2.celkově Franta Mach)
  • 1.10.2016 Tour de Brdy 80km road – Jan Šůcha
  • 15.10.2016 Běh Borským parkem – Tomáš Friedl
  • 16.10.2016 Forestova 6 (běh) – Zuzana Klásková, Tomáš Friedl, Jan Šůcha
  • 23.10.2016 Roudenský běh (1. Tereza Kleinová, 3. Adéla Kleinová 2009-2010; Tomáš Kraus; Tomáš Friedl)
  • 28.10.2016 Forestovo duatlon – (3. Tomáš Friedl)
  • 28.10.2016 Blaťák 2016  – Tomáš Kraus
  • 2.11.2016 Noční rejs MTB – Kubům memoriál – Franta a Jana Machovi, Jan Šůcha
  • 5.11.2016 Běh Českým údolím – 3. Tomáš Kraus (roč.2007-2008), Šárka Krausová, Katka Skřivanová, Mary Kleinová, Jan Šůcha, Olesia Miljanec, Veronika Šůchová, Kristina Miljanec
  • 6.11.2016 3 x Hradišťskou strání – Jan Šůcha, Olesia Miljanec, Matěj Šůch, Tomáš Kraus
  • 12.11.20016 Pilsen Trail – Radeč maraton (3. ženy Jana Machová, Tomáš Friedl, 2. muži 40+ Honza Krs, Jirka Kunc, Jan Šůcha, Ondra Moudrý, Vojta Novák, Eva Němcová)
  • 12.11.2016 Běh 17. listopadu – Ostrov nad Ohří – Tomáš Kraus
  • 19.11.2016 Maraton na dráze Plzeň – 3.km 1. Kristína Milijanec, 10km 3. Jan Šůcha, 42km 4. Tomáš Friedl
  • 3.12.2016 Běh o berlu Sv. Mikuláše – 3. Tomáš Kraus (2006-7)
  • 18.12.2016 Maraton okolo Boleváku – 3. Tomáš Friedl
  • 26.12.2016 Vánoční běh Klatovy 4,5km, 2 M40+ Honza Krs
  • 26.12.2016 Vánoční běh Komárovem – Jirka Kunc
  • 31.12.2016 Silvestrovský běh v Ostrově nad Ohří – Tomáš a Honza Kraus