PanorKROS 28.2.2021

2 března, 2021 in Nezařazené by momo

Vážení, přátelé, kamarádi a sportovní nadšenci. Chtěl bych poděkovat všem, kteří si dokázali najít čas a společně podpořit náš závod PANORKROS. Je mi moc líto, že jsme se letos nepotkali všichni na startu a nemohli se hecovat na trati, že jsme se společně nemohli škrábat do kopců, zakopávat spolu o kořeny a předbíhat se na rovinkách. I přes všechny útrapy jsme si závod prožili, každý po svém a alespoň virtuálně poměřili své síly a bolesti. Skoro nám vyšlo i počasí. Můj sen je, aby se závodilo v počasí, které panovalo, před cca dvěma týdny. Metr sněhu a mínus 20 🙂 . Přeji Vám všem, mnoho zdraví a pevných nervů, v následujících měsících a budu doufat, že se potkáme na některém z dalších našich závodů. Výsledky a fota z PANORKROSU naleznete na našich stránkách, stejně jako informace o dalším dění.
Zůstaňte negativní.
Čus Šůchin.