MTBO 321zbloudilej od 321start v roce 2020 bude v Brdech

9 července, 2020 in Nezařazené by momo

MTBO 321zbloudilej od 321start v roce 2020 bude v Brdech

MTBO je orientační závod dvojic na horském kole. Pro někoho divoká projížďka cestou necestou bez sekundy odpočinku, pro někoho cyklovyjížďka s kontrolami a kocháním se přírodou.

Pro všechny je to závod, u něhož o délce a náročnosti rozhodujete pouze sami a při kterém se v sedle bicyklu a s mapou před očima podíváte na známá i nová místa. Jede se podle turistické mapy, takže to zvládne každý 🙂

Zde jen několik základních údajů k příjezdu a organizaci. Centrálním bod bude ve Strašicích 644, 338 45 Strašice (v arálu bývalých kasáren, pod
budovou Muzea Středních Brd)

• Dlouho před závodem: nalaďte si dobře formu a hlavně se přihlaště na našem webu: http://www.sk321start.cz/zblodilej-sumavak-prihlaseni/
  • Před závodem: řiďte se harmonogramem, přijďte včas na prezentaci, první a další piva před startem – máme vlastní pípu, nezmeškejte rozpravu před závodem, kde se dozvíte to nejdůležitější.
  • Závod: mapu a seznam kontrolních bodů dostanete. Jako vždy platí, že se pohybujeme za normálního, běžného, provozu, trať tedy není uzavřená, dávejte zvýšený pozor na bezpečnost svou i všech okolo. Cyklohelma povinná!
  • Po závodě: pivo+guláš. Sprcha zajištěna. Přespání zarezervováno v klubovně. Spacák a karimatku s sebou, nechcete-li se pohybovat po klubovně bosi, pak i něco na přezutí. Večer bude večírek, klubovna či hospoda – ještě se neví čemu dát přednost! Kola bude možné uložit v klubovně.
  • Po večírku: ráno úklid startu a cíle, každá pomocná ruka vítána. A odjezd!

Za 321start Iva a Michal