3.3.2019 PanorKROS od 321start

Březen 4, 2019 in Nezařazené by momo

Za devatero horami, devatero řekami a hustým lesem byla – nebyla jedna velmi zvláštní trať. Ta trať nebyla ani krátká, ani dlouhá, ani těžká, ani lehká. Byla to taková trať, která se jmenovala PanorKros. No a jak tomu bývá, na té trati se třetího března létapáně 2019 sešlo kolem padesátky nadšených běžců, aby se po ní proběhli a poměřili mezi sebou síly, které nasbírali během zimní přípravy. Ta trať byl moc ráda, že se na ní přiběhlo podívat tolik běžců a dokonce již po druhé. Pro své kamarády si nachystala kopečky, rovinky, bahínko i mechové pohodlíčko.

I tak by mohla začít pohádka. Pohádka, jež byla skutečností. To je prostě závod z rodiny 321start a otvírák sezony. Jsme velmi rádi, že jste si udělali čas a dorazili k nám. Díky vám všem se akce povedla a doufáme, že si k nám najdete cestu i příště.

Výsledky a fotografie naleznete na našem webu.