Šůchinovo MONTENEGRO

17 května, 2018 in Nezařazené by momo

Jak odzátkovat TRI sezonu? To je otázka každého triatlonisty. Letos jsem to pojal trochu netradičně a vycestoval za závodem do zahraničí. Konkrétně do Černé Hory tzv Montenegro. Jednalo se o klasického půlželezňáka a na začátek to bylo sousto jako blázen. S nadějí, že bych mohl udělat osobáček jsem do závodu šel, ale osud to nejspíš nepochopil.

Závod se odehrál v překrásném fjordu ve městě Kotor. Plavalo se na dva okruhy, kolo vedlo při skalnatém pobřeží s převýšením okolo 700m a běh kopíroval pobřežní promenádu. Start byl pro místní teplé podmínky v ideální čas v 7 hodin ráno.
Od startu bylo vše v pohodě, až do chvíle někde kolem pátého kiláku běhu, kde mi zkameněly nohy a bylo vymalováno. Celkový čas nakonec 5:18 a tudíž si na zlepšení musím ještě počkat. I tak to stačilo na 124 místo celkově 350 startujících z celé Evropy a 32 místo v kategorii. Horko a dusno FAKT nejsou moji velcí kámoši a tak na příště mířím na sever. Jen pro zajímavost nejrychlejší tři muži celého závodu byli Češi. 1.Šneberger, 2.Jakubíček, 3.Opolzer. Všichni mi dali hoďku 🙂 – BORCI.
Velký dík patří mé podporující rodině.
321Zdar Šůchin.