Maraton ve Stromovce, F6 i Běh okolo Radyně… pro 321start

Říjen 17, 2017 in Nezařazené by momo

Ahoj, v sobotu jsme se účastnili závodu v Běhu okolo Radyně. Děti a ženy běží jedno kolo o délce 3750m a muži pak kola dvě. Jde o moc pěkný závod s výběhem na vrchol, pořádaný horolezci z H-unionu. Kristínka si vyběhla 1.místo v kategorii a zároveň doběhla jako druhá žena celkově. Věra doběhla pátá a mě těsně uteklo třetí místo.
V neděli jsme nemohli nevynechat tradiční Forestovku v Záluží. Jako vždy se tato akce velmi vyvedla i přes stále se zvyšující oblibu. Vždyť letos se na start postavilo již 300 závodníků. Máťa vybojoval 3.místo, Kiki byla nakonec čtvrtá, zřejmě díky únavě po sobotě, Verča doběhla na 11.místě a já skončil 14tý.
Každopádně, lepší víkend v pohybu, než na gauči 🙂
Za 321 Šůchin.

Tak vrchol sezóny, Maraton ve Stromovce, nakonec nevyšel. Vysněný čas pod 3 hodiny mi utekl o 9 minut. Závod rozběhnutý dobře, až do 25 km průměrně tempo 4:08 min/km, ale potom mi přestaly běžet nohy, tak jak bych si představoval a začal jsem zpomalovat. Svou vinu na tom dnes mělo počasí , v Praze jak v létě a to mi bohužel nevyhovuje. S časem 3:09:17 jsem asi i tak spokojený, zlepšil jsem si alespoň osobák. Tak pod 3 někdy příště.
P.S. Kdo pozná pána, s kterým jsem na fotce ?