39. týden 2017

3 října, 2017 in Nezařazené by momo

Ahoj, 39.týden tohoto roku se nesl ve znamení závodů, zážitků, vzestupů i pádů.
 
V úterý proběhl poslední díl Vaší Ligy, kde jsme se zúčastnili za 321 Šůchojc a Frýdlojc. Závod jsme si všichni užili a každý si přišel na své. Byli jak medaile, osobní rekordy i silné zážitky.
Tomáš, Verča a Jáchym Frýdlovi a Verča a Matěj Šůchovi si dali 5km a krásně si běh užili. Já, Kristinka a Oli jsme dali 10km a myslím, že nám to také velmi sedlo.
Celkově to bylo takto:
Kiki 1.místo, Já 3.místo, Oli 3.místo, Matěj 1.místo
 
Na státní svátek jsem si zajel do Odolené vody, kde TTT partička (podobní nadšenci jako my) pořádala triatlon, jako rozlučku se sezonou. Původně to vypadalo na již lehce zimní závod, ale počasí nám velmi přálo a tak se ze závodu vyklubalo krásné baboletní klání. Plavalo se 750m ve 13°C vodě, kolo 33km silnička a poctivých 7,5km terénního běhu. Zřejmně teplota mohla za to, že i všechny disciplíny nádherně chutnaly. Celkově jsem dokončil na 10. místě a v kategorii jsem urval bronz.
 
V sobotu jsme s Matějem šli okusit atmosféru překážkového závodu v Liticích. LUTICRUN. Jednalo se o běh na 8km s 23 překážkami s několikanásobném přeplaváním řeky. Polovinu závodu jsme se drželi na čele závodu a myslím, že jsme měli na to, aby jsme atakovali bednu. Samozřejmě konfrontace dospěláků s 12tiletým Matějem nevydržela celý závod a ke konci jsme trošku ztratili. I tak super výkon. Matěj v kategorii 1.místo a celkově 8.místo z 29.účastníků, já byl pouze doprovod. (bohužel jsem skončil s dírou v koleni 🙁 )
 
V neděli jsem týden zakončil s Verčou plaváním v podzemní říčce Punkvě v Moravském krasu na trati 300m s teplotou vody 8°C, ale to už je další, otužilecká kategorie, která právě začíná.
 
Za 321start Šůchin