26.8.2017 StoneMAN 12. ročník … foto, video, výslekdy

4 září, 2017 in Nezařazené by momo

26.8.2017 proběhl na Kameňáku v Plzni 12. ročník MTB triatlonu StoneMAN, který pořádá Sportovní klub 321start.

Pro nás třidvajedna starťáky je to vždy triatlonový svátek a vlastně i oslava dalších Stonemanských narozenin najednou. Akce, která se připravuje po celý rok, a pak vrcholí vždy poslední srpnovou sobotu, byla i letos. Pro Vás závodníky se snažíme připravit závod, který bychom sami chtěli jet. Ne všichni mohou závodit, ale všichni mohou být u toho a to je fajn. Počásí je velký hráč celé akce a letos se podařilo noční bouřkou před závodem a vydatným ranním deštěm trať změnit ze dne na den z prašné na uklouzanou a mokrou. Nepřízně jsou pro nás i pro Vás výzvou a tak se vše postavilo, označilo, zapojilo a odstartovalo podle plánu. Letošní změna tratě v plavání se osvědčila a zůstane tak i pro další ročníky. Trať na kolo byla hodně mokrá a o pády nebylo nouze. Bohužel kvůli tomu i několik závodníků nedokončilo. Je to daň, ale věříme, že obtížnost našeho závodu Vás baví. Teplé počasí a odpolední slunce nás osušilo a zapadlo do dobré atmosféry a zážitku jménem StoneMAN. V silné konkurenci 15 žen a 57 mužů letos vyhrál znovu Tomáš Bystřický a novou vítězkou žen je Martina Tyrnerová.

Děkuji všem 321starťákům a spřízněným duším, které nám zas a zas přicházejí pomoci a děkujeme partnerům, kteří nám pro Vás dávají ceny a podporují celou akci. 

Bohužel se letos nepodařilo získat pro naši akci ukázku asistenčního pejska z Pomocné tlapky o.s., ale i tak se vybralo na jejich podporu krásných 9892,- Kč

Za 321start Krsák a Klajňák

Výsledková listina StoneMAN 2017

Foto StoneMAN 2017 – Marek Tramba

Foto StoneMAN 2017 – Petr Papoušek

Foto StoneMAN 2017 – Václav Fialka

Foto StoneMAN 2017 – Vít Dvořák

Stoneman 2017 from MArtin Šimek on Vimeo.