5.8.2017 H triatlon v Jiříkově

Srpen 8, 2017 in Nezařazené by momo

V sobotu 5.8.2017 se konal poslední bodovaný díl, mé oblíbené série H-Triatlon tour 2017v Jiříkově na nejsevernějším místě Čech.
Závod jsem dokončil na 21.místě a 20 tý v kategorii. Verča a Matěj si tentokráte dali také celý triatlon, avšak v kratší verzi. Závod dokončili Verča 38/6 a Matěj 20/4.
Na tomto závodě je naprosto dokonalé, že zde trávíme s dětmi celý víkend, protože po závodě je zde pro všechny uspořádán hudební festival.
Stejně jako loni jsem se zúčastnil všech závodů v celé sérii. Po předloňském 6.místě a po loňském 4.místě jsem měl letos v úmyslu to zase o kousek posunout. I přes to, že po proflákané zimě kvůli potížím s nohama, nebyli časy letošních závodů nic extra. Podařilo se však díky bodové matematice, dosáhnout v celé tour na celkové 2.místo.
Celá série obsahuje jeden běžecký-crossový závod, jeden MTB triatlon a dva silniční triatlony. Ve všech triatlonech jsem měl sice o něco horší časy, ale nakonec se ukázalo, že byl vždy o něco delší běh i plavání.
Bodovaná část série je tedy u konce a otázka je jestli se to podaří příští rok posunout ještě o malinko výš.
Zbývá však ještě jeden, opět běžecký závod, který se uskuteční v říjnu, i když už se na pořadí nic nezmění, stejně se na závod moc těším.
Za 321start Šůchin.

(jedna fotka z festíku ze Sabčou Křovákovou 🙂