12.11.2016 Pilsen Trail – Radeč maraton

Listopad 12, 2016 in Nezařazené by momo

12.11.2016 se bežel 2hý ročník Pilsen Trail – Radeč maraton. Běželi se dvě tratě… 48 a 21km. Musím začít neskutečným ULRA Janiny Machové, která si to letos dala FULL tedy zmíněných 48km. Nikdo jiný z nás 321starťáků na to odvahu nenašel a Janina si navíc doběhla pro super 3tí místo v kategorii ženy! Gratulujeme!

Na trat 21km se vydalo 7 kousků z 321start. Trať byla blátivá a nahoře trochu pocukrovaná sněhem. Běželo se zase rychle a hlavně běžecká konkurence nám roste a roste (což je dobře). Rozběhl jsem to s první skupinou, ale dlouho jsem jim nestačil 🙂 Tomáš Friedl tady letos našel formu a už ve stoupání na Radeč mě sebral. Ještě u občerstvovačky v půlce byl na kontakt, ale pak za to zase vzal! Na trati 21km byl letos z 321start nejrychlejší. Jen tak dál Tome! Účast z 321start úžasná.

No a seriál Pilsen Trail si získává oblibu bežecké veřejnosti. Díky pořadatelskému týmu Pilsen Trail  Honza Hasák Hasman & Jiří Mlátil Bouchal a celé jejich partě.