PilsenMAN a Kokos triatlon

Září 13, 2016 in Nezařazené by momo

V sobotu 13. srpna se louka u sv. Jiří stala centrem závodu IBIS Pilsenman 2016, terénního triatlonu a českého poháru v terénním kvadriatlonu.
321start u toho nemohlo chybět. S tratí triatlonu se poprala nejmladší účastnice za 321start, Veronika Šůchová, která se stala vítězkou v kategorii žen do 16 let. Trať kvadriatlonu se skládala z plavání, jízdy na kajaku, jízdy na horském kole a běhu zpestřeného několika brody. Za 321start odstartoval Tomáš Friedl společně s Kristýnou Junkovou v kategorii smíšených dvojic a za jednotlivce pak Janina Machová a Franta Mach. Janině se podařilo obhájit loňské vítězství a Franta doběhl celkově na třetím místě. Tomáš s Kristýnou pak skončili ve své kategorii na skvělém druhém místě a završili tak pro 321start velmi úspěšný čtrnáctý ročník závodu.
Triatlon (kategorie ženy do 16 let:
Veronika Šůchová (1. místo)
Kvadriatlon (jednotlivci):
Jana Machová (1. místo), František Mach (3. místo)
Kvadriatlon (smíšené dvojice):
Tomáš Friedl a Kristýna Junková (2. místo)
Kokosí triatlon, který se odehrává na krásných tratích v okolí Březína, letos završil svou nevšední dvacetiletou tradici. V sobotu 6. srpna 2016 se závodu zúčastnilo celkem 68 závodníků a za 321start odstartoval Honza Klein, Tomáš Friedl, Jirka Rejzek, Kuba Valenta, Franta Mach a Janina Machová. V kategorii mužů vybojoval Jirka Rejzek 29. místo, Tomáš Fridl 19. místo, Honza Klajn se vešel do první desítky a již potřetí v řadě se podařilo obhájit stříbrnou pozici za 321start, kterou vybojoval Franta Mach a v kategorii žen také Jana Machová.
Kategorie Muži Elite:
František Mach (2. místo), Honza Klein (10. místo), Tomáš Friedl (19. místo), Jirka Rejzek (29. místo)