H – Triatlon TOUR 2016… Šůchin 4té místo v poháru

Srpen 13, 2016 in Nezařazené by momo

Ahoj, o víkendu 6.8.2016 jsem ve zdraví dokončil sérii závodů H-Triatlon Tour, Letenku na Havaj sice nemám, ale ani nevím co bych s jednou dělal. 🙂 Poslední závod celé série se odehrával v Jiříkově, což je skoro nejsevernější město Čech. Proto jsem na místo odcestoval již v pátek a zakotvil pod stan. Závod byl   sobotu od 10:00 což je na dopravu po ránu velmi náročné. Své o tom může vyprávět Tom, který se chtěl také zúčastnit, ale zaspal a závod nestihl. Dosti mě to mrzelo, jelikož jsem počítal, že závod po té náležitě oslavíme 🙂 

Závod sice odstartoval s malým zpožděním, ale to nevadilo. Závodilo se na distancích 750-40-10. Ve skutečnosti byli trasy o něco kratší, ale o to hezčí. Byl to jeden z mnoha závodů, kde se mi závodilo v jisté pohodě a trasy jsem si vysloveně užíval. Celkově jsem dojel na 17tém místě, ale s časem, se kterým jsem spokojen.
Dokončil jsem tak celou TOUR, ke jsem si původně pomýšlel na výhru, ale podobný nápad jako já, absoluovat celou TOUR a vyhrát, mělo více lidí. I tak jsem v celé TOUR skončil celkově na 4tém místě.
Po závodě následoval v Jiříkově hudební festival, kde se představilo několik interpretů a slavilo se až do rána. Hlavní cenu a to letenku na Havaj přijel předat veliký mistr, sám Karel Gott.
Již teď vím, že H-Tour mě baví a příští rok, jdu do toho zas. A propo, pokud by nás za 321 bylo v této sérii více, myslím, že bychom jí mohly v roce 2017 pěkně vyloupit. 
Co vy na to? Půjdem  do toho?
Za 321 Šůchyn.