H Triatlon Hostivař 26.6.2016

Červenec 14, 2016 in Nezařazené by momo

H-Triatlon Teréní Triatlon Hostivař 26.6.2016

Včera neděle byla a za týden bude zas, to však neplatí o Hostivařském terénním triatlonu. Ten bude znovu zase až za rok a proto, jsme si ho v neděli opět pěkně užili.

Začalo to však celkem negativně. Ráno  před odjezdem mi přeskočilo cosi v zádech a já byl najednou  naprosto nepohyblivý. Vypadalo to, že budu startovat za domov důchodců. Byl jsem dosti zklamán, ale řekl jsem si, že to odjedu stůj co stůj. Slupnul jsem prášek na bolest a vyrazily jsme opět celá rodinka. Po cestě jsme nabrali Toma.

První závody patřily dětem a do startovního pole se 321 postavily 3 kusy. Matěj, Verča a Kristýnka. Všichni závodily v terénním duatlonu. Trať byla celkem náročná, ale vedlo se jim skvěle. Kristýnka obsadila 2. místo 27:13, Verča 3.místo 30:19 a Matěj bramboru 4:22 – ovšem neprávem. Před něj se dostali dva závodníci, kteří si zkrátili trať, asi vinou pořadatelů, ale čas jim byl uznán. Nebýt toho, mohl být druhý – škoda.

My jsme šli na řadu v poledne. Trať se jede na kolečka. Je to trochu na zamotání hlavy, ale je dobře jezditelná i běhavá, i když je to nahoru dolu. Plavou se dvě kola po 800m, jede se 7koleček po 3500m + nájezd a sjezd z okruhu a běží se také 7koleček po 1500m. Závodník tak dobře ví, jak je na tom.

Do startu pořád netuším, jak závod s bolestí zad proběhne, ale hned po startu je najednou bolest pryč a na záda si po celou dobu ani nevzpomenu.(Zato teď J) Vše nám vychází celkem podle plánu a i s výsledným časem jsme oba s Tomem spokojeni.

Tomáš Friedl 28.místo s časem: 2:25,05

Jan Šůcha 20.místo s časem: 2:18,39

Oba jsme se opět vylepšili oproti loňsku, což byl účel.