Triatlonový festival Plzeň 10. – 12.6.2016

Červen 15, 2016 in Nezařazené by momo

Ahoj, tak jsme se s Tomem o víkendu hecli a dali si triatlon na olympijských distancích v Plzni na Boleváku (1,5-40-10). Nemohli jsme nepodpořit Honzovo Řehulovo snažení vrátit triatlon do Plzně na Bolevák a ještě k tomu založit tady akademii. V pátek se zapojili děti do aquatlonu. Pěkně si zasoutěžili a okusili atmosféru velkých závodů. Terka Kleinová, Matěj Šůcha  a Kristínka Miljanec. Všichni byli skvělí a bojovali do posledního dechu.
Sobota patřila juniorům, dorostencům, dospělím, profíkům a nám. 🙂  S Tomem jsme se potkali již při prezentaci a začali se pomalu připravovat na start. Potkáváme ještě pár známých, kteří mají formu dááááleko napřed. (Norbi, Hajnej, Hraby) Plavecká část nám hned z prvního pohledu připadá nekonečná. Nepřipadala – byla. Dvě kola po 750m s výlezem z vody nám zabrala od 29 do 38 minut. Kolo přichystalo také náročnou trať, kde jediný kousek nebyl zadarmo (nahoru-dolu-vítr). Běh měl být vysvobozením a také byl Tomovi se povedl bravůrně a dotáhl mě svým neskutečným běžeckým výkonem a já si ho těžce protrpěl a také pro sr……. :-). Každopádně týmový duch se před cílem projevil jako skvělý pomocník a do cíle dobíháme ruku v ruce jako parťáci. Závod byl velmi výživný, nic nebylo zadarmo, ale vše se sneslo v duchu tem-fair-play. 321start nejen že bojuje, ale závodí srdcem.