Běh přes tři vsi a Vaše liga Plzeň

Červen 4, 2016 in Nezařazené by momo

Běh přes 3 vsi

V sobotu 28.5. 2016 se konal pátý ročník běhu přes 3 vsi Sedlec- Lhůta-Tymákov.

Ačkoliv se ve stejný den běžel  plzeňský půl maraton, v Klatovech startoval Král Šumavy, na start v Sedleci se postavilo 85 závodníků na nejdelší 9km trati.

Součástí závodu byly i dětské kategorie a tak se malé naděje z 321start postavili na startovní čáru a v kategorii do tří let vyhrál s dopomocí maminky Ríša Kunc  a na trati pro děti 4-5 let dominoval Šimon Kunc.

Po těchto emotivních  chvílí jsme se v 11hod rozeběhli do strmého stoupání ze Sedlece směrem na Lhůtu kde se hned klubko favoritů oddělilo od davu ostatních běžců. Vysoké teploty a sluníčko běžcům ztěžovalo pobyt na trati, naštěstí byly v průběhu závodu k dispozici dvě občerstvovačky.  Po výběhu ke Lhůtě, několika rovinatých pasáží a kopečkem do Tymákova jsme se přehoupli do závěrečné třetiny závodu a klesáním v lesní cestě se dostali až zpět k Sedleci kde nás čekal na zpestření menší brod přes místní potok.

Jiří Kunc doběhl na třetím celkovém místě v čase 35:55 hod. a Jana Kuncová mezi ženami na krásném 6.místě v čase 51:10hod.

321Kuncík

Vaše liga PLzeň 1.6.2016

Ahoj, posílám info ze včerejšího závodu Vaše Liga Plzeň. Na start se postavil Tomáš s jasným cílem zlepšit si osobák na 5 km. Vypálil a celou dobu držel skvělé tempo, jak by ne, měl taky koho chytat, když před ním upaloval Bystrouš J. Závod se mu povedl skvěle a výsledný čas je super. 18:52 a 3 místo pro 321. Gratuluji. Za mládež do 15 let jsme měli 3 kusy. Kristínka Milijanec 1.místo čas 25 min., Matěj Šůcha 2.místo čas 28 min. a Verča Šůchova 3.místo 28:50 min. Já tentokráte dělal dětem pouze vodiče, psychickou podporu a fotografa. Středu a den dětí jsme si pěkně užili. Gratuluji všem zúčastněným!